Dołącz do Gdańsk Business Week już w lipcu 2016!

Powered by STARTER.

Dla uczestników

Podstawowe informacje:

Jak zgłosić się na Gdańsk Business Week?
Wypełnij i podpisz formularz zgłoszeniowy oraz wyślij jego skan na adres: gbw@inkubatorstarter.pl

Wysłanie formularza zgłoszeniowego jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu projektu. Informacje potwierdzające zakwalifikowanie się do projektu otrzymajasz drogą mailową.


Rekrutacja - I etap

W celu zgłoszenia się do uczestnictwa w tegorocznej edycji Gdańsk Business Week, prosimy o wypełnienie i podpisanie formularza zgłoszeniowego oraz odesłanie jego skanu na adres: gbw@inkubatorstarter.pl

Wysłanie formularza zgłoszeniowego jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu projektu. Informacje potwierdzające zakwalifikowanie się do projektu otrzymasz drogą mailową.

Dokumenty do pobrania znajdziesz tutaj:

Formularz zgłoszeniowy
Regulamin

Rekrutacja - II etap

Składanie oryginałów dokumentów rekrutacyjnych

Jeśli znalazłeś/aś się w gronie osób zakwalifikowanych do programu, wydrukuj regulamin projektu i kartę kwalifikacyjną uczestnika wypoczynku. Podpisane na każdej stronie oraz w wymaganych miejscach regulamin oraz wypełnioną kartę uczestnika, oryginał formularza zgłoszeniowego, a także dowód wpłaty przynieś do Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER przy ul. Lęborskiej 3B. Dokumenty będą przyjmowane w terminie od 20 do 24 czerwca 2016 w godzinach 8:30 – 10:00 oraz 14:30 – 16:00 w punkcie informacyjnym GBW (na lewo od głównego wejścia).

Opłaty

Od ogłoszenia listy rankingowej zakwalifikowani do uczestnictwa w projekcie mają 7 dni na wpłatę 300 zł na konto:
Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości
Bank BPH S.A. 97 1060 0076 0000 3210 0023 2986
ul. Lęborska 3B, 80-386 Gdańsk
tytułem: GBW2015, imię i nazwisko uczestnika + e-mail osoby wpłacającej.

Uwaga!

Osoby, które w wyznaczonym czasie nie dostarczą oryginalnych dokumentów lub nie dokonają wpłaty, zostaną skreślone z listy przyjętych, a na ich miejsce wchodzą osoby z listy rezerwowej. W takich przypadkach poinformujemy nowych zakwalifikowanych i podamy nowy termin dostarczenia oryginalnych dokumentów i wpłat.

Wszystkie niezbędne informacje i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziecie w FAQ w prawym menu.

Na skróty:

Regulamin Formularz zgłoszeniowy FAQ
Sprawdź nasz fanpage