Dołącz do Gdańsk Business Week już w lipcu 2016!

Powered by STARTER.

Dla uczestników

Informacje dla uczestników

Gdańsk Business Week 2016 rozpocznie się 17 lipca rejestracją uczestników w Bursie Gdańskiej przy Technikum Łączności, ul. Podwale Staromiejskie 51/52. Uczestników z nazwiskami rozpoczynającymi się od litery A do K prosimy o przybycie na godzinę 10:00. W przypadku uczestników z nazwiskami rozpoczynającymi się na literę L do Z zapraszamy z kolei na godzinę 11:00.

Jeśli nie zdążyłeś się zgłosić, wpisz się na listę rezerwową

Rekrutacja do 6. edycji Gdańsk Business Week zakończyła się w dniu 15 czerwca, ale jeśli nie zdążyłeś się zgłosić do projektu, masz jeszcze szansę wpisać się na listę rezerwową. Wypełnij formularz zgłoszeniowy i odeślij go na adres gbw@inkubatorstarter.pl, a jeśli będziemy mieli wolne miejsce, napiszemy do Ciebie.

Wysłanie formularza zgłoszeniowego jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu projektu.


Rekrutacja - I etap

Sprawdź, czy zakwalifikowałeś/aś się do udziału w projekcie!

Lista osób zakwalifikowanych

Rekrutacja - II etap - informacje dla osób zakwalifikowanych do udziału w projekcie

Składanie oryginałów dokumentów rekrutacyjnych

Jeśli znalazłeś/aś się w gronie osób zakwalifikowanych do programu, wydrukuj regulamin projektu i kartę kwalifikacyjną uczestnika wypoczynku. Podpisane na każdej stronie oraz w wymaganych miejscach regulamin oraz wypełnioną kartę uczestnika, oryginał formularza zgłoszeniowego, a także dowód wpłaty przynieś do Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER przy ul. Lęborskiej 3B. Dokumenty będą przyjmowane w terminie od 20 do 24 czerwca 2016 w godzinach 8:30 – 10:00 oraz 14:30 – 16:00 w punkcie informacyjnym GBW (na lewo od głównego wejścia).

Opłaty

Od ogłoszenia listy rankingowej zakwalifikowani do uczestnictwa w projekcie mają 7 dni na wpłatę 300 zł na konto:
Gdańska Fundacja Przedsiębiorczości
Bank BPH S.A. 97 1060 0076 0000 3210 0023 2986
ul. Lęborska 3B, 80-386 Gdańsk
tytułem: GBW2016, imię i nazwisko uczestnika + e-mail osoby wpłacającej.

Uwaga!

Osoby, które w wyznaczonym czasie nie dostarczą oryginalnych dokumentów lub nie dokonają wpłaty, zostaną skreślone z listy przyjętych, a na ich miejsce wchodzą osoby z listy rezerwowej. W takich przypadkach poinformujemy nowych zakwalifikowanych i podamy nowy termin dostarczenia oryginalnych dokumentów i wpłat.

Wszystkie niezbędne informacje i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziecie w FAQ w prawym menu.

Na skróty:

Harmonogram wydarzenia Lista rzeczy do zabrania Regulamin Formularz zgłoszeniowy Lista osób zakwalifikowanych Karta kwalifikacyjna uczestnika wypoczynku 2016 FAQ
Sprawdź nasz fanpage